ДОСТАВКА СПІВРОБІТНИКІВ НА РОБОТУ

Сьогодні багато компаній розташовані за межами великого міста. Відповідно, для того, щоб організувати чітку роботу всього механізму організації, необхідно вчасно доставити всіх співробітників на робоче місце.

Дана послуга є ключовим видом діяльності компанії «Авторух Сервіс» в сфері пасажирських перевезень, починаючи з 2005 року. Наш кейс - регулярні перемоги в державних і комерційних торгах, забезпечення безперебійної доставки на роботу співробітників великих компаній: ТОВ «ТІС», РСП «УКРАЕРОРУХ», «ІНФОКСВОДОКАНАЛ», «ІСРЗ», «АКВАФРОСТ», морські порти чорноморського регіону та їх адміністрації, а також багатьох інших компаній.

За всі роки на транспортному ринку, наша команда розробила вірну стратегію та індивідуальний підхід до кожного клієнта для того, щоб забезпечити безперервну доставку співробітників на робоче місце і назад. Ми можемо запропонувати кращий транспорт і умови, а також конкурентну ринкову ціну.

НАМ З ВАМИ ПО ДОРОЗІ!
Для того, щоб дізнатись більше інформації або отримати тариф на перевезення, напишіть, в чат, наша команда надасть будь-яку цікаву для Вас інформацію в найкоротші терміни.
НАШ ЧАТ ВАШІ
ПИТАННЯ