ЖД СЕРВІС

З кожним днем ​​ринок логістичних послуг в Україні стрімко розвивається, реальними стають нові проекти, які ще вчора були сумнівними або невигідними.

Саме таку характеристику можна надати послугам по залізничним перевезенням.

Крім звичних всім систем роботи з залізницею, яка відрізняється великою кількістю нюансів, сьогодні активно працює і набирає обертів контейнерний залізничний сервіс лінії MAERSK спільно з ТІС- Контейнерний термінал.

Локомотиви завантажуються контейнерами лінії MAERSK відразу ж після вивантаження з борту судна і оперативно доставляються в ключові регіони країни - Київ, Харків, Дніпро, Тернопіль, Чернігів, з можливістю митного оформлення на терміналах, а також сервісом автомобільної доставки від станції до зазначеного пункту призначення.

Весь цей комплекс послуг визначається фіксованою тарифікацією, яка оновлюється раз на кілька місяців, що є одним з основних переваг над транспортуванням контейнерів автомобілями.

НАМ З ВАМИ ПО ДОРОЗІ!
Для того, щоб дізнатись більше інформації або отримати тариф на перевезення, напишіть, в чат, наша команда надасть будь-яку цікаву для Вас інформацію в найкоротші терміни.
НАШ ЧАТ ВАШІ
ПИТАННЯ