LCL ЗБІРНІ ВАНТАЖІ

Не має сенсу замовляти цілий контейнер, якщо Ваш вантаж його не заповнить, це не вигідно. В такому випадку, ми пропонуємо Вам LCL-сервіс або просто кажучи - доставка вантажу в складі збірного контейнера
А саме,
Ми визначимо умови поставки, згідно з якими візьмемо на себе всю відповідальність за організацію доставки Вашого вантажу з пункту А в пункт Б в складі збірного контейнера, а по прибуттю в порт - в збірному або окремому авто привеземо вантаж на кінцеву адресу, надаючи повний комплекс супутніх послуг .

Наші переваги в даному питанні: наявність надійних партнерів не тільки в країнах Азії (Китай, Корея, Тайвань), а також в Японії, США, Малайзії, Індії та багатьох інших країнах світу, завдяки чому ми можемо надати Вам якісний сервіс, постійно інформуючи і супроводжуючи на всіх етапах доставки вантажу.
Для того, щоб отримати більш детальну інформацію або прорахувати тариф на перевезення, напишіть, будь ласка, в онлайн - чат.
НАМ З ВАМИ ПО ДОРОЗІ!
Для того, щоб дізнатись більше інформації або отримати тариф на перевезення, напишіть, в чат, наша команда надасть будь-яку цікаву для Вас інформацію в найкоротші терміни.
НАШ ЧАТ ВАШІ
ПИТАННЯ