ПРО НАС

НАША КОМПАНІЯ ДУЖЕ БАГАТОГРАННИЙ І ОХОПЛЮЄ КІЛЬКА РІЗНИХ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ:

  • на сьогодні в нашій компанії працює близько 150 чоловік і це не межа;
  • автопарк досягає 100 одиниць техніки;
  • кожен день ми як єдиний організм робимо все, щоб наші клієнти стали щасливішими.

Якщо вам необхідний транспорт для щоденної доставки співробітників на роботу і додому, корпоративного заходу, екскурсійної програми, зустрічі гостей в аеропорту і на вокзалі або поїздки в компанії друзів за індивідуальним маршрутом - до ваших послуг великий АВТОПАРК комфортабельних автобусів різного класу і місткості, а також кваліфіковані ВОДІЇ і логісти, які підберуть транспорт і складуть для вас найбільш оптимальний маршрут.

Якщо ваша компанія займається зовнішньоекономічною торгової або виробничої діяльності, і вам необхідний надійний партнер в області експедиції вантажів і логістики, наш транспортно-експедиторського відділ запропонує найбільш оптимальні рішення стосовно доставки вантажу з пункту А в пункт Б по всьому світу, незалежно від виду транспорту, для цього достатньо написати нам в чат.

До ваших послуг - перевезення усіма можливими видами транспорту, LCL сервіс, митне оформлення і багато-багато іншого. Вам не потрібно самому будувати логістичні ланцюжки, ми це зробимо для Вас!


ПОДЯКИ, ДИПЛОМИ, ГРАМОТИ: